/ / Яка на смак сперма?

Яка на смак сперма?

Ми з хлопцем ще не займалися оральним сексом і мені цікаво, яка на смак сперма, чи не виригаю я?

Напевно, нема на світі чоловіка, який би не обожнював оральний секс. Особливе задоволення чоловікам приносить, коли партнерка ковтає сперму. Так ось у недосвідчених жінок цілком закономірно виникає питання: яка ж на смак чоловіча сперма, чи не знудить їх від смаку та запаху..? З усіма питаннями розберемося, аби ви були повністю готові до цього делікатного процесу.

Яка ж на смак сперма?

Якщо чесно, то смак та консистенція чоловічої сперми нагадує шмарклі, принаймні так стверджує більшість опитаних жінок. Зазвичай сперма має солоний смак, може бути солодкуватою, інколи навіть кислою. Дуже рідко, проте буває, що сперма взагалі не має смаку. Також не можна не взяти до уваги думки жінок, які вважають, що чоловіча сперма має горіховий присмак.

Доведено, що на смак сперми дуже впливає харчування чоловіка. Є ряд продуктів, які здатні зробити смак сперми дійсно огидним: часник, цибуля, спаржа, броколі. А є продукти, постійне вживання яких поліпшить смак, що, безсумнівно, порадує жінку. Дізнайся про можливу користь та шкоду чоловічої сперми для жіночого організму та чи можна жінці ковтати її.

Гірка сперма

Якщо чоловік не вживає в надлишку продукти, що погіршують смак сперми, то гіркий смак може бути ознакою інфекції. Якщо жінка визначила, що сперма весь час гірка на смак, потрібно звернутися до уролога. Цілком можливо, що у чоловіка інфекція в уретральних залозах або передміхуровій залозі.

Інфекція може проходити абсолютно безсимптомно, чоловік може не відчувати болю. Якщо у чоловіка спостерігаються больові відчуття під час статевого акту, то це тільки доводить наявність хвороби. Можливо, гіркий смак — це особливість сперми цього чоловіка, але до лікаря звернутися не завадить. Якщо він не знайде інфекції, то хоча б складе дієту, щоб поліпшити смакові якості сперми.

Висновки

Якщо ви плануєте оральні ласки зі своїм партнером, то маєте бути готовою до того, що смак сперми далекий від приємного і перший раз може неприємно вас вразити. Проте, якщо чоловік буде споживати перед цим певний список продуктів, то смак сперми може бути приємним (солодким). Також слід сказати, що консистенція сперми може бути різною: від густої (схожа на сметану) до рідкої (водянистої). Жінки говорять, що приємнішою на смак є більш густа сперма.

Вам також буде цікаво

Обговорення