/ / Скільки разів на день можна займатися сексом?

Скільки разів на день можна займатися сексом?

Скільки разів можна займатися сексом за день?? Я з своєю дівчиною роблю це 3 рази на день, це не шкідливо для здоров’я?

Людям властиво надавати сексу особливого значення та уваги. Багато різних питань про секс цікавить партнерів, особливо на початку відносин. Одним з таких актуальних питань є питання про допустиму кількість статевих актів на добу. Сьогодні детально розберемось з цим питанням і з’ясуємо, скільки можна займатися сексом без шкоди для здоров’я.

Секс — дуже важлива складова гармонійних та здорових стосунків. Завдяки сексу партнери зближуються, відкриваються, вчаться повністю довіряти одне одному, що, безсумнівно, відіграє важливу роль у відносинах. Зазвичай на початку відносин закохані не можуть насититись один одним, оскільки в організмі обох відбувається справжня гормональна буря, почуття вирують і стриматись дуже складно, та й чи потрібно…

Скільки разів на день можна без шкоди для здоров'я?

Ясна річ, що конкретної відповіді на це запитання просто не існує. Кількість статевих актів залежить, в першу чергу, від темпераменту людини та від можливостей її здоров’я. Зрозуміло, що всі люди різні, відповідно й кількість необхідного сексу в кожного своя.

Проте не можна не сказати про те, що у всього повинна бути здорова межа. Варто сказати, що секс досить сильно виснажує, особливо чоловіків. Справа в тому, що аби виробити сперму для еякуляції організмові чоловіка потрібно досить багато енергії. Саме тому чоловікам потрібен тривалий час для відновлення сил.

Так, здоровому чоловікові потрібно 30–60 хвилин, аби відновитися для наступного разу. При цьому варто уточнити, що це час саме для відновлення сил, а ось для повного відновлення якості сперми знадобиться аж 2.5 місяці. Саме тому при плануванні вагітності лікарі радять робити перерви між статевими актами, хоча б 2–3 дні.

Якщо ж ви не плануєте вагітність, а просто хочете насолоджуватися партнером, то можливо займатися сексом (досягати оргазму) 5–7 разів на добу. Така кількість є прийнятною, аби не надто виснажувати організм. При цьому зауважимо, що жінкам оргазм «дається» легше, оскільки їх організм витрачає на нього менше сил. Відповідно жінки можуть займатися сексом і кінчати до 10 разів на день.

Проте такі цифри — це скоріше рідкісні виключення з правил. На практиці ж здорова закохана пара може досягати оргазму 2–3 рази на день. З часом кількість разів зменшується, але це не означає, що кохання проходить. Просто рівень гормонів стабілізується, пристрасті трохи стихають і люди займаються сексом 2–3 рази на тиждень, яких цілком достатньо, як стверджують лікарі.

Цікаві факти

  • Найбільша кількість жіночих оргазмів — 134 рази за годину!
  • Найбільша кількість чоловічих — всього 16.

Висновки

Займатися сексом можна стільки разів за добу, скільки дозволяє бажання та здоров’я обох партнерів. Звісно, ставити шокуючі рекорди не варто, адже хто знає як це може відобразитися саме на вашому організмі. Як показує практика, можна займатися сексом 5–7 разів на день без будь-якої шкоди для здоров’я. При цьому варто пам’ятати, що оргазм для чоловічого організму — процес більш виснажливий, тому не забувайте про повноцінне та збалансоване харчування.

Вам також буде цікаво

Обговорення