/ / Продукти, що покращують смак сперми

Продукти, що покращують смак сперми

Дівчина відмовляється ковтати сперму, тому що «вона бридка на смак», хоча я так і не думаю))) Чи є якась дієта, яка б покращила смак сперми?

Оральний секс (мінет) для чоловіка — дуже важлива складова інтимних стосунків. Особливо щасливі чоловіки, якщо в кінці мінету дівчина ковтає сперму, та ще й з виглядом, що їй це дуже подобається і смакує. Хоча, напевно більшість жінок погодиться, що на смак сперми, м’яко кажучи, не дуже. Саме тому чоловіки прагнуть всякими способами покращити її смак, аби партнерка «не кривила обличчя», а насолоджувалась.

На радість всім чоловікам, а ще більше напевно жінкам, існує перелік продуктів, які дійсно здатні покращити смак чоловічої сперми. Також дівчатам буде цікаво дізнатися, чи взагалі можна ковтати сперму та як вона впливає на жіночий організм та здоров'я.

Продукти, що покращують смак сперми

  1. Фрукти. Особливо позитивно на смак сперми впливають: ананас, банан, диня, папайя, персики, манго, ківі. Бажано щодня з’їдати 2–3 фрукти, порцією в 300–400 грамів і тоді смак сперми дійсно поліпшиться. Проте ви повинні розуміти, що вживання цих продуктів повинно бути систематичним, лише тоді це вплине на смак та якість сім’яної рідини. Проте не всі фрукти здатні покращити смак, наприклад, яблука, особливо, зелені можуть навпаки погіршити його.
  2. Овочі та зелень. Віддавайте перевагу селері, із зелені особливо корисними будуть кріп та петрушка. Негативно на смак сперми впливають практично всі різновиди капусти, а також спаржа. Окрім того, не варто вживати цибулю та часник, якщо плануються оральні пестощі. Овочі можна їсти в сирому вигляді, готувати на пару або ж тушкувати.
  3. Морепродукти. Особливо корисними для цієї цілі будуть креветки. Креветки не лише можуть покращити смак сперми, вони ще є потужним афродизіаком, що підвищує сексуальне бажання, тому ви будете у виграші з усіх сторін.
  4. Горіхи. Смачні та калорійні горіхи також стануть в пригоді. Вони здатні покращити не лише смак сперми, але і її якість, оскільки до їх складу входить багато вітамінів та мікроелементів. Особливо корисним для чоловіків буде мигдаль, хоча всі інші горіхи також дуже корисні. Проте варто пам'ятати про те, що всі горіхи дуже калорійні і вживати їх потрібно всього 50-70 грамів щодня.
  5. Йогурт. Але будьте обережні! Якщо з’їсти надто багато, то смак навпаки погіршиться. Порція не повинна перевищувати 200 грамів. Вибирайте «чистий» йогурт без добавок, прекрасним варіантом буде грецький йогурт.

Всі ці продукти є складовими здорового та корисного харчування, а приємним бонусом буде те, що вони значно покращать смак сперми, а це потішить вашу партнерку. 

Продукти, що погіршують смак сперми

  • Смажена, занадто солона та перчена їжа.
  • Копченості. 
  • М’ясо. Найбільш шкідливим в цьому плані буде м’ясо свинини, хоча негативно на смак сперми здатні вплинути всі види м’яса.
  • Алкоголь та табак.
  • Кава.

Всі ці продукти негативно позначаються не лише на якості та смаку сперми, а й на здоров'ї організму в цілому, тому краще від них відмовитися взагалі. Якщо ж ви не уявляєте свого життя без кави чи смачного стейка, їжте і пийте, проте значно скоротіть порції. Не потрібно вживати м'ясо щодня, людському організму більш ніж достатньо їсти його 2 рази на тиждень. Те саме стосується і кави — одного горнятка на день буде більш ніж достатньо. 

Висновки

Якщо ви бажаєте зазнати справжньої насолоди від орального сексу, та ще й при цьому, щоб партнерка була задоволена смаком — вживайте рекомендований вище список продуктів. Проте слід пам’ятати, що в цьому питанні повинна бути регулярність. Якщо ви з’їсте один фрукт за день, то, звісно, ніякого результату очікувати не слід. Аби смак сперми був приємним, потрібно щодня з’їдати 300 грамів рекомендованих фруктів та не менше як 500 грамів овочів.

Вам також буде цікаво

Обговорення