/ / Чи був Гітлер збоченцем?

Чи був Гітлер збоченцем?

Багато хто говорить, що Гітлер був психом. І що любив якісь збочення. Чи правда це?

Нам всім відомо, хто такий Адольф Гітлер і всі ми знаємо про безліч його комплексів, яких він не міг позбутися до кінця життя. Про особисте життя фюрера відомо досить багато. Достатньо для того, щоб зрозуміти, що у Гітлера було багато психічних проблем.

Більше того — у Гітлера було ще й безліч інших неприємних хвороб: невралгія, хронічна екзема, базедова хвороба і монохордізм (відсутність лівого яєчка). Також у нього був едипів комплекс, який супроводжував його все життя. За своїм характером Адольф Гітлер був холериком, схиленим до спалахів насильства і циклотимії (легка форма маніакально-депресивного психозу).

Гітлер не страждав відсутністю уваги з боку жінок, яких у нього було предостатньо. Кажуть він любив музику, тварин, театр… Може, саме це й подобалося його супутницям. Великий фюрер не любив розумних жінок і вважав, що «розумний чоловік може одружитися і з повною ідіоткою».

Одними з найяскравіших і дивних стосунків у Гітлера були стосунки з його племінницею Гелі Раубаль. Він обожнював її за ніжність і кокетливість. Їх сексуальне життя стало предметом всіляких пліток і розмов. Кажуть, наприклад, що Гітлер змушував свою племінницю мочитися і випорожнюватися на нього під час сексу, хоча вона не хотіла цього робити.

У 1931 році Гелі знайшли вбитою з пістолета Гітлера. Хто це зробив невідомо. Дружина у Гітлера була одна — Єва Браун, але одружені вони були всього 40 годин, а потім вчинили самогубство: Єва випила таблетку з ціанистим калієм, а Гітлер застрелився.

Вам також буде цікаво

Обговорення