/ / Зі скількох років можна дрочити?

Зі скількох років можна дрочити?

мені 10 років можна дрочити чи ні?

Онанізм (дрочіння) — це процес доставлення собі задоволення в результаті певних дій з власним статевим членом. Ці дії можуть бути різними: дотики до різних частин статевого органу, коливальні рухи, відтягування шкірки голівки, погладжування, і т.п.

Коли можна починати займатися онанізмом?

Хлопчики можуть починати займатися онанізмом в ранньому віці, коли відчувають, що цей процес приносить їм задоволення. Вік тут значення не має, і звичайно, нічого поганого в цьому немає. Зазвичай, це відбувається в період з 12 до 14 років. Але, звісно, це все дуже індивідуально. Є такі випадки, що хлопчики починають дрочити вже у 8–10 років. Все залежить від вашого організму.

Завдання онанізму — зняти сексуальну напругу, коли статевий акт неможливий. Але нерідко буває так, що хлопчик одного разу під час сексуального збудження зайнявся онанізмом, отримав від цього насолоду, і потім навіть коли первинного збудження немає — намагається отримати колишні відчуття механічним шляхом. Це неправильно!

Потрібно пам’ятати, що онанізм повинен приносити задоволення. Коли ж дії з власним членом доставляють біль, або не приносять задоволення — слід їх припинити.

Читайте також: «В скільки років дівчата хочуть сексу?»

Іноді статевозрілі хлопчики можуть хвалитися перед менш розвиненими однолітками своїми успіхами в онанізмі, показуючи свої члени і сам «процес». Й інші, менш розвинені в сексуальному плані (або не такі темпераментні) хлопчаки, дивлячись на них, теж намагаються повторити це, хоча можуть і нічого не відчувати в результаті цих дій.

Таке зустрічається в порнографічних роликах за участю дітей — коли хлопців примушують займатися онанізмом за завданням режисера: в результаті бідні хлопчаки щосили смикають свої «бруньки» хоча у них нічого не виходить. Від такого онанізму буде тільки шкода.

У природних умовах член повинен підніматися сам — не від фізичного впливу, а від уявного, чуттєвого збудження: коли хлопчик бачить красиву дівчинку, сексуальний одяг чи еротичну сцену. Онанізм повинен тільки допомогти вже збудженому члену «розрядитися», а не «піднімати» лежачого.

Більш того, якщо ви постійно займаєтеся онанізмом — член звикає до того, що його піднімають «вручну» і перестає реагувати на дівчаток. А це вже може призвести до серйозних проблем в подальшому сексуальному житті.

Чи може онанізм збільшити член?

Часто зустрічається побрехенька про те, що потрібно постійно дрочити свій член, щоб він виріс великим. Це повна нісенітниця: від мастурбації член не виросте більшим. Просто у члена є два стани: стан спокою і стан збудження (ерекції). У цих станах довжини члена різні, іноді в кілька разів.

Хоча іноді зустрічаються чоловіки, у яких довжина члена не змінюється, а змінюється лише твердість — у стані спокою член гнеться, а в стані збудження він твердий. Але в більшості член в стані спокою завжди маленький, і в процесі мастурбації він лише доходить до розмірів збудженого.

Але це не означає, що якби ви не дрочили, то у стані збудження (ерекції) у вас член був би коротшим.

Висновок

Онанізмом можна займатися з будь-якого віку, але тільки за умови, що цей процес приносить задоволення. І припиняти онанізм, коли задоволення закінчується, а тим більше коли приносить больові відчуття.

Пам’ятайте: завдання онанізму — розрядити збуджений член, тому не варто займатися онанізмом коли збудження немає. Можливо, тобі також буде цікаво дізнатись, зі скількох років можна займатися сексом?

Вам також буде цікаво

Обговорення