/ / Зі скількох років можна дрочити?

Зі скількох років можна дрочити?

мені 10 років можна дрочити чи ні?

Онанізм (дрочіння) — це процес доставлення собі задоволення в результаті певних дій з власним статевим членом. Ці дії можуть бути різними: дотики до різних частин статевого органу, коливальні рухи, відтягування шкірки голівки, погладжування, і т.п.

Коли можна починати займатися онанізмом?

Хлопчики можуть починати займатися онанізмом в ранньому віці, коли відчувають, що цей процес приносить їм задоволення. Вік тут значення не має, і звичайно, нічого поганого в цьому немає. Зазвичай, це відбувається в період з 12 до 14 років. Але, звісно, це все дуже індивідуально. Є такі випадки, що хлопчики починають дрочити вже у 8–10 років. Все залежить від вашого організму.

Завдання онанізму — зняти сексуальну напругу, коли статевий акт неможливий. Але нерідко буває так, що хлопчик одного разу під час сексуального збудження зайнявся онанізмом, отримав від цього насолоду, і потім навіть коли первинного збудження немає — намагається отримати колишні відчуття механічним шляхом. Це неправильно!

Потрібно пам’ятати, що онанізм повинен приносити задоволення. Коли ж дії з власним членом доставляють біль, або не приносять задоволення — слід їх припинити.

Читайте також: «В скільки років дівчата хочуть сексу?»

Іноді статевозрілі хлопчики можуть хвалитися перед менш розвиненими однолітками своїми успіхами в онанізмі, показуючи свої члени і сам «процес». Й інші, менш розвинені в сексуальному плані (або не такі темпераментні) хлопчаки, дивлячись на них, теж намагаються повторити це, хоча можуть і нічого не відчувати в результаті цих дій.

Таке зустрічається в порнографічних роликах за участю дітей — коли хлопців примушують займатися онанізмом за завданням режисера: в результаті бідні хлопчаки щосили смикають свої «бруньки» хоча у них нічого не виходить. Від такого онанізму буде тільки шкода.

У природних умовах член повинен підніматися сам — не від фізичного впливу, а від уявного, чуттєвого збудження: коли хлопчик бачить красиву дівчинку, сексуальний одяг чи еротичну сцену. Онанізм повинен тільки допомогти вже збудженому члену «розрядитися», а не «піднімати» лежачого.

Більш того, якщо ви постійно займаєтеся онанізмом — член звикає до того, що його піднімають «вручну» і перестає реагувати на дівчаток. А це вже може призвести до серйозних проблем в подальшому сексуальному житті.

Чи може онанізм збільшити член?

Часто зустрічається побрехенька про те, що потрібно постійно дрочити свій член, щоб він виріс великим. Це повна нісенітниця: від мастурбації член не виросте більшим. Просто у члена є два стани: стан спокою і стан збудження (ерекції). У цих станах довжини члена різні, іноді в кілька разів.

Хоча іноді зустрічаються чоловіки, у яких довжина члена не змінюється, а змінюється лише твердість — у стані спокою член гнеться, а в стані збудження він твердий. Але в більшості член в стані спокою завжди маленький, і в процесі мастурбації він лише доходить до розмірів збудженого.

Але це не означає, що якби ви не дрочили, то у стані збудження (ерекції) у вас член був би коротшим.

Висновок

Онанізмом можна займатися з будь-якого віку, але тільки за умови, що цей процес приносить задоволення. І припиняти онанізм, коли задоволення закінчується, а тим більше коли приносить больові відчуття.

Пам’ятайте: завдання онанізму — розрядити збуджений член, тому не варто займатися онанізмом коли збудження немає. Можливо, тобі також буде цікаво дізнатись, зі скількох років можна займатися сексом?

Вам також буде цікаво

Обговорення

Социальные комментарии Cackle