Як зробити чифір?

Друг «відкинувся» з зони. Розповідав, що там вони часто робили якийсь чефір. Що він ніби дає неприродні сили організму. Що це і як його готувати?

Чифір — це напій, що виготовляється із заварки чаю. Правильний (справжній) чифір вважається наркотичним засобом.Як зробити чифір?

Цікаво, що появі цієї назви сприяли табори для вʼязнів на півночі Росії. Для того, щоб зігрітися та мати змогу працювати в нелюдських умовах на лісоповалах, не засинаючи від втоми (часу для відпочинку відводилося лише 2–3 години), люди змушені були шукати альтернативу алкогольним напоям. Цією альтернативою виявився дуже міцний чай. При чому умови його приготування спрощувалися та адаптувалися під суворі умови табірного режиму.

В сучасному повсякденному житті люди часто змушені працювати, здавалося б, в цивілізованих умовах праці, але в шаленому темпі та графіку, в якому немає часу на відпочинок. Винятком не став і веселий студентський народ, якому доводиться готуватися та складати іспити в екстренному порядку. Тому нині студенти часто-густо вживають високоенергетичний напій власного виробництва — чифір. Він проганяє сонливість, прискорює мислення, загострює увагу та реакцію, тому не дивно, що студенти його полюбляють.

Читайте також: «З якого віку продають сигарети?»

Але варто зауважити, що бавитися цим напоєм не можна, адже він викликає залежність так само, як і алкоголь та наркотики. Ще важливо пам’ятати, що для осіб із захворюваннями серцево-судинної системи такий напій протипоказаний взагалі, адже завдасть шкоди вашому організму. Якщо ж ви все одно хочете приготувати чифір, то пропонуємо до вашої уваги рецепт.Як зробити чифір?

Для заварювання чифіру, вам знадобиться:

— півлітрова скляна банка;

— кришка пластмасова;

— питна вода 0,5л.;

— 6 чайних ложок листкового чаю (потрібен дрібно-листковий чай);

— 2 чайні ложки гранульованого чаю.

Увага! Без листкового чаю чифір не заварюється, адже тоді буде занадто гіркий смак, немов полин, а суміш чаїв цей смак пом’якшує. Зелений чай та ароматизовані пакетики теж не підійдуть.

Спосіб приготування (заварювання):

1. Обдати скляну банку окропом: довести її температуру до того стану, коли не можна на банці втримати руку.

2. Додати в банку 300 мл. окропу.

3. Приготувати суміш гранульованого та листкового чаїв та висипати в банку так, щоб суміш дістала до самого верху посудини.

4. Закрити кришкою, закутати в ковдру, та дати настоятися 20 хвилин.

Після того, як весь чай опуститься на дно банки, процідити його та розлити у склянки по 50 мл. Чефір рекомендується пити протягом довгого часу та маленькими ковточками. Якщо виникла нудота, то покладіть на язик трішки солі.

Приємного!

3.5/5 - (2 гол.)
AnsWiki
Додати коментар