З якої тканини шили матраци в СРСР?

З якої тканини шили матраци СРСР? Хто знає? І чому вони смугасті?

У кожного з нас є матраци, але зараз вони білі, ортопедичні, з різними наповнювачами. А ось за радянських часів вони були, як правило, брудно-білого кольору в синю або бордову смужку і далеко не ортопедичними. Сьогодні ми розповімо вам, з чого шили радянські матраци і звідки пішла така дизайнерська мода на забарвлення.З якої тканини шили матраци в СРСР?

Справа в тому, що матрац отримав своє поширення за часів СРСР. А головним правилом виробів тієї епохи була економічність і довговічність. Тому для здешевлення виробу використовувалося грубе сукно, яке виготовлялося на ткацьких верстатах з грубої нитки.

Але такий матеріал швидко мастився, і не радував око людини, тому було вирішено «розбавити» основу кольоровим малюнком. А що може бути простіше ніж виткати смужку? Так і з’явився смугастий матрац.

Читайте також: «Чому труси називаються сімейними?»

Слід зауважити, що фарба в СРСР також була дефіцитом, тому візерунок виходив однотонним і досить блідим. Пізніше, після розвалу союзу, на ринку почали з’являтися більш цікаві і різноманітні варіанти матраців, але до сих пір можна помітити смугасте забарвлення матраців і, як не дивно, вони користуються попитом.

AnsWiki
Додати коментар