Коли надягати презерватив під час сексу?

Доброго дня. Мені 16 і я планую зайнятися сексом. Скажіть, коли потрібно одягати презерватив?

Коли надягати презерватив під час сексу?

Не дивлячись на широку розповсюдженість презервативів в наш час, у багатьох підлітків виникають питання щодо його використання. Багато хто не знає, де купити презерватив, як його одягати, коли його одягати.

Воно й не дивно, адже у школах зараз немає предмета, який би пояснював все це дітям. Батьки зазвичай теж соромляться говорити про «це» з дітьми. Хоча це дуже неправильно. У дітей має бути сексуальне виховання — це дуже важливо.

Якщо підлітки знатимуть все про секс, вмітимуть правильно користуватися контрацептивами, то хіба в нас буде такий високий рівень абортів? Незапланованих вагітностей? Захворювань, що передаються статевим шляхом? Хіба це неважливо?

Читайте також: «З якого віку продають презервативи?»

Всі ці питання з дитиною мають обговорити, в першу чергу, батьки. Будь ласка, не соромтеся звертатися до найрідніших за допомогою, порадами. А ви, батьки, не відштовхуйте власних дітей, адже це може скалічити їм життя.

Якщо ж вам ні з ким поговорити на цю тему, то, будь ласка, прочитайте цю статтю. Давайте поговоримо про те, коли ж саме потрібно одягати презерватив під час сексу? Якщо у вас з партнером все серйозно і діло дійшло до сексу, ви маєте бути на висоті, не зіпсувати момент. 

Адже часто буває так, що поки знайдеться презерватив, поки ви його одягнете, то весь «настрой» вже зникне. Аби уникнути такої ситуації, підготуйте презерватив заздалегідь. Найзручніше буде покласти його під подушку, щоб потім швидко витягнути. Перед тим можете відкрити презерватив, але не діставайте з упаковки.

Коли надягати презерватив під час сексу?

А далі все дуже просто. Одягайте презерватив безпосередньо перед початком статевого акту. Це дуже важливо! Пам’ятайте, якщо ви одягнете його не з початку, а вже перед самим сім’явипусканням — це не захистить вас від небажаної вагітності чи хвороб. Адже бактерії та віруси можуть міститися в змазці як у дівчат, так і в хлопців. Що стосується сперматозоїдів, то вони також можуть міститися в змазці, тому під час такого сексу можна з легкістю завагітніти.

Читайте також: «Зі скількох років можна займатися сексом?»

Якщо ви хочете уникнути всіх цих неприємностей, то обов’язково одягайте презерватив перед початком статевого акту.

5/5 - (1 гол.)
AnsWiki
Додати коментар