/ / Як досягти одночасного оргазму?

Як досягти одночасного оргазму?

Хтось може порадити, як навчитися досягати оргазму одночасно з партнером?

Майже для всіх людей секс є дуже важливим компонентом відносин. Адже секс дарує нам безліч позитивних емоцій. Звичайно, вершиною статевого акту є оргазм. Але, на жаль, не всі досягають оргазму одночасно з партнером, або ж і взагалі його не досягають. 

І це дуже прикро, адже завдяки повноцінному яскравому оргазму людина відчуває повне розслаблення тіла, колосальний запас яскравих емоцій та вражень. А головне — повну і беззаперечну єдність зі своїм партнером, а це дуже важливо, якщо ви вже перебуваєте у шлюбі, адже з часом почуття мають здатність згасати.

Читайте також: «Скільки разів жінка може кінчити?»

Так-от, щоб цього не сталося, скористайтеся, будь ласка, наступними порадами. Повірте, одночасний оргазм зміцнить ваші стосунки та посилить враження.

П'ять правил успішного одночасного оргазму.

  • Перше правило стосується жінок. Потрібно тренувати м’язи промежини. Це дуже важливо, адже якщо у вас там будуть сильні м’язи, то ви зможете контролювати настання оргазму. Аби натренувати м’язи піхви, потрібно виконувати спеціальну гімнастику. Скорочувати м'язи тазового дна так, наче ви хочете перестати пісяти. Таку гімнастику ви з легкістю можете робити навіть на роботі чи в транспорті. Вона обов'язково допоможе вам у досягненні цілі.

  • Друге правило стосується попередніх пестощів (прелюдії). Не потрібно економити час та сили на цьому етапі, адже він дуже важливий для обох. Розпитайте (але не настирливо) у свого партнера, що він полюбляє найбільше, що його збуджує. Це можуть бути певні дотики, саме в тих місцях, де подобається саме вашому коханому. Для жінок дуже дієвими є приємні слова «на вушко» і т. д.

  • Третє правило стосується поз. В звичайній місіонерській позі навряд чи ви отримаєте одночасний оргазм. Проекспериментуйте з позами. Чоловікам дуже подобається поза «по-собачому». Запитайте у свого партнера, але не забувайте й про свої бажання.

  • Четверте правило стосується швидкості рухів. Якщо ви хочете досягти одночасного оргазму, то забудьте про шалений темп. Якщо чоловік буде занадто швидко рухатись, то він досягне оргазму, а ви навіть оком не встигнете моргнути. Але це не означає, що чоловік має рухатись завжди повільно. Потрібно чередувати повільні і швидкі рухи. Постарайтеся вибрати оптимальний для вас обох ритм. Це продовжить сам статевий акт і ймовірність одночасного оргазму значно виросте.

  • П’яте правило стосується найголовнішого — психологічної єдності. Під час сексу розмовляйте зі своїм партнером, говоріть приємні слова. Також не зайвим буде запитання про градус збудження. Якщо ви відчуваєте, що ось-ось вас накриє, а ваш партнер ще не готовий, то трішки пригальмуйте, аби зробити це одночасно.

Сподіваємось ці поради допоможуть вам і ваший секс буде незабутнім, а оргазм тільки одночасним. Щасти!

Вам також буде цікаво

Обговорення