/ / З якого віку продають сигарети?

З якого віку продають сигарети?

Скажіть, будь ласка, з якого віку в магазині можна купити сигарети? У 16 років можна?

Всі ми знаємо, що паління дуже шкодить здоров’ю. Люди, що палять наносять непоправну шкоду всьому організму, особливо страждають легені. На жаль, в Україні палять дуже багато людей. Якщо бути точнішим, то в Україні палить кожна 5 людина. Особливо боляче бачити, як палять діти.

Але, на жаль, багато дітей, в основному це хлопці, починають палити ще в школі, у віці 12–14 років. Це сумна реальність. Часто діти навіть не розуміють і не хочуть задуматися над тим, як же вони шкодять власному організму. Практично починають вбивати його ще з такого юного віку. Адже додати до паління ще харчування та екологію і стає зрозуміло, чому в Україні така висока смертність.

Що говорить закон?

Що ж стосується закону, то в Україні заборонено продавати алкогольні та тютюнові вироби дітям до 18 років. Тобто, якщо вам немає 18 років, то ви не маєте права купувати алкоголь чи сигарети, а тим паче вам не мають права його продати. Хоча всі ми знаємо, що є недобросовісні продавці, які продають заборонені товари. Просто їм байдуже на здоров’я дітей, вони хочуть заробити якомога більше грошей.

Читайте також: «З якого віку продають презервативи?»

Пам’ятайте: за своє здоров’я відповідаєте лише ви. Будьте розсудливі, добре подумайте перед тим, як іти в магазин за сигаретами. А чи потрібно це вам? Невже ви не можете обійтись без цього?…

Вам також буде цікаво

Обговорення