/ / Сонник. Риба. Що означає?

Сонник. Риба. Що означає?

Сон про рибу, що він означає? Що станеться, якщо риба наснилася чоловікові? А жінці?

Як же нам інколи хочеться знати своє майбутнє, чи вміти читати містичні підказки долі. З давніх-давен відомо, що у людському сні закладена певна «вища» інформація. Щоб її зрозуміти мислителі, науковці, ворожки століттями спостерігали, аналізували, порівнювали фрагменти сну людини та реальні події в житті.

Якщо вам наснилася риба, то витлумачити цей сон можна абсолютно по-різному. Наприклад, заглянувши в сонник Міллера, ви дізнаєтеся, що свіжа риба у сні свідчить про те, що доля дуже скоро подарує вам щедрий подарунок.

Молоді люди після такого сну можуть розраховувати на успіх в любовних справах. А ось мертва риба у сні попереджає вас про початок чорної смуги в житті і нерозуміння з боку друзів. Сонник Міллера стверджує, що якщо ви ловите рибу у сні, то повинні приготуватися до серйозних випробувань, з яких ви вийдете переможцем. Але якщо ви прокинулися і згадали, що у сні пішли рибалити, але удача вам не посміхнулась, то це свідчить про те, що ви не повинні витрачатися на непотрібні покупки.

Читайте також: «Сон: вкусила бджола. Що це означає?»

Коли вам сниться, що ви перебуваєте на березі і звідти дивитеся, як хтось ловить рибку, то це означає, що ви абсолютно здорові, і можете розраховувати на те, що незабаром у вас з’явиться відмінний шанс вигідно використовувати життєві обставини.

Нова рибальська сітка обіцяє приємні покупки, а ось порвана сниться до засмучення. Якщо уві сні ви бачите рибальські гачки — це означає, що вам треба пошвидше стати самостійним. Йти на рибний ринок за покупками — дуже скоро ви отримаєте якусь винагороду. Вона може бути як матеріальною, так і емоційною.

Практично всі сонники стверджують, що риба сниться жінкам до майбутньої вагітності. Якщо уві сні жінка не просто бачить рибу, а їсть її, смакуючи кожен шматочок, то це означає, що незабаром вона стане нареченою свого коханого. Зовнішні дані рибини вказують на вигляд хлопця, його красу.

Але такий сон можна тлумачити й негативно: чистити рибу — ознака того, що дівчина перестане подобатися хлопцям і залишиться самотньою.

Істи, спійману особисто, рибу — до життєвих труднощів. Якщо смак подобається — ви справитеся самотужки, якщо ж ні — доведеться просити допомоги у близьких людей.

Якщо рибу їсть сторонній, то незабаром недоброзичливець намагатиметться нашкодити вашому сімейному щастю.

Для чоловіка бачити рибу, яка плаває в чистій воді — поліпшення свого матеріального становища та початок нового життєвого етапу. Стояти у водоймі та тримати рибу — успіх та слава.

Можливо, вам буде цікаво: «Скільки разів жінка може кінчити?»

Багатий улов свідчить про повагу колег до вас, а також віщує про романтичні відносини. Зловити щуку — у вас народиться донька. Натомість морська риба попереджає про важкі часи та негаразди на роботі.

Але якби там не було — не переймайтеся. Запам´ятайте: людина сама кує своє щастя!

Вам також буде цікаво

Обговорення