/ / Кров після мастурбації?

Кров після мастурбації?

Скажіть, будь ласка, чому може йти кров після мастурбації? Це небезпечно? Потрібно негайно звернутися до лікаря?

 Кров після мастурбації — це не поодинокі випадки. Досить багато жінок скаржаться на те, що після мастурбації або статевого акту йде кров. З чим це може бути пов’язано і до чого це призведе, розберемося в цій статті.


Причин для кровотечі після мастурбації може бути досить багато. В більшості випадків кровотеча відбувається через механічне подразнення, необережне поводження з фалоімітатором чи чимось іншим. Але є й такі причини, що несуть небезпеку, загрожують вашому здоров’ю.
Причини кровотечі після мастурбації
Необхідно сказати, що мастурбація може бути різною. Це говорить про те, що будь-який необдуманий або різкий рух може послужити причиною легкої кровотечі. Такою причиною, як вже говорилось, може бути просте механічне пошкодження стінок піхви або статевих губ. В цьомуу випадку кров може бути яскраво-червоного кольору і йде не довго. Тому це не повинно дуже вас налякати, просто наступного разу будьте обережніші.
Також причинами появи кров’янистих виділень можуть стати різні запальні процеси. Це кольпіт, вульвовагініт або вагініт. Такі проблеми виникають при наявності інфекційних збудників. Але, щоб з’ясувати це напевно, потрібно відвідати гінеколога.

Читайте також: «Скільки разів жінка може кінчити?»
Необхідно пройти відповідне лікування і все налагодиться. Як правило, лікар після такого лікування на час рекомендує припинити будь-які статеві контакти. Тому, мастурбація не є винятком і доведеться трохи почекати. Важливу роль в цьому плані відіграє не дотримання особистих правил гігієни. Якщо ви користуєтеся фалоімітатором, то після кожного використання його необхідно мити з милом для інтимної гігієни, або протирати спеціальним гігієнічним засобом.
Серйозні причини для кровотечі після мастурбації

На жаль, існують і серйозніші причини для кровотечі після мастурбації. До них можна віднести такі:

  • Якщо ви займаєтеся мастурбацією вперше і пішла кров, то ви могли порушити дівочу пліву;
  • У вас може бути великий термін вагітності, тому це несе особливу небезпеку;
  • Може бути дисплазія шийки матки;
  • Аденоміоз матки;
  • Різні вірусні хвороби, що передаються статевим шляхом;
  • Поліпи в матці викликають кровотечі при глибокому використанні фалоіметатора;
  • Прийом медичних препаратів не за призначенням.

У більшості випадків дівчата і жінки, що займаються мастурбацією, не надають особливого значення маленьким кров’янистим виділенням, вважаючи, що це все через механічне пошкодження. Але не варто так думати завжди, адже кров не є показником норми.
Тому, якщо ви помітили кров в невеликій к-сті і відчули, що дійсно подразнили зону механічним шляхом, то відвідання лікаря необов’язкове.
Якщо ж все було добре, взагалі ніяких пошкоджень не було і раптом кров, не зволікайте. Терміново до лікаря!

Вам також буде цікаво

Обговорення