/ / Скільки за день помирає людей?

Скільки за день помирає людей?

Скільки людей помирає за день на планеті Земля? Це можливо підрахувати, чи такої статистики не існує?

Кожен день народжуються 365 тисяч малюків. У процентному співвідношенні 26% від цієї кількості припадає на африканський континент, на Азію — 57%. А от помирає кожного дня близько 160 000 людей.

Безліч складових впливає на середню тривалість життя. Першочерговими в цьому сенсі для людей є соціально-економічні умови. Кількість померлих людей, в кожній окремо взятій країні, знаходиться в прямій залежності від доступності користування її населенням різними складовими сфери охорони здоров’я, а також від платоспроможності.

У всьому світі спостерігається великий дисонанс по частині доходів на людину. Всього 5% населення всіх країн розпоряджаються переважною більшістю природних ресурсів і відповідно мають високий рівень життя.

Тільки вдумайтеся: не менше 1,3 млрд. людей живуть на долар в день, а інколи навіть менше! А тепер на цьому тлі погляньте на Америку. 5% від усього населення Земної кулі — це американці. Вони споживають 55% всіх світових ресурсів: газ, нафта і так далі.

Ще однією ключовою складовою в кількості того, скільки помирає в день людей, безумовно, є повноцінне харчування. Під повноцінністю харчування мається на увазі калорійність, достаток вітамінів в їжі, її різноманітність. Сьогодні похвалитися якісним харчуванням можуть тільки 30% населення Земної кулі. Як ви знаєте, найбільш відсталими у цьому питанні є країни Африки.

У нашій країні необхідна калорійність харчування досягається за рахунок споживання хліба, картоплі, цукру, а це не дуже корисні продукти. Якщо порівнювати рівень споживання м’яса, овочів, фруктів, то він залишається набагато нижче оптимального значення.

Медицина. Це також важлива складова, що безпосередньо впливає на те, яка кількість людей помирає за день. Є безкоштовна медицина, з усіма її наслідками, а є платна. Відповідно, в якій країні більшість жителів можуть користуватися послугами платної медицини, в тій державі рівень смертності населення буде нижчий.

Варто зауважити, що 1,5 млрд людей сьогодні взагалі не мають можливості отримувати навіть мінімальну медичну допомогу.

Вам також буде цікаво

Обговорення