/ / Як знову полюбити свого чоловіка?

Як знову полюбити свого чоловіка?

Як відновити гостроту почуттів до чоловіка? Чи існують якісь спеціальні методи, чи це нереально?

Є щасливі жінки, які будучи в шлюбі вже багато років постійно закохуються в свого чоловіка. Як же вони це роблять? На жаль, з часом романтику і свіжі почуття поглинає рутина, побут. Ви звикли один до одного, вам один з одним зручно. Може, ваші відносини стали більш зрілими і міцними, але ніколи не пізно додати їм колишньої гостроти. 

Скористайтеся наступними порадами і у вас все вийде:

1. Уявіть, що він не ваш чоловік

Кажуть, що ціну речі ми дізнаємося тільки тоді, коли її втрачаємо. Подивіться на свого чоловіка відстороненим (чужим) поглядом. Включайте спостережливість і дивіться. Дивіться, як він заварює чай, сідає в машину, ремонтує ручку в шафі. Ідіть далі і уявляйте, що чай він робить для іншої жінки. Ось вона сидить, поруч з вами, зараз він підійде, поцілує її, обійме, і вони разом будуть дивитися улюблений фільм. Уявіть, що він не буде заїжджати після роботи за вами, ви не будете разом ходити за покупками, він не буде гріти вашу половину ліжка поки ви в душі. Напевно, ви вже почали ревнувати. Погодьтеся, вам би не хотілося його втратити. 

2. Напишіть всі його плюси

Колись ви його полюбили, колись він був для вас лицарем, королем, героєм! Як йому це вдалося? Що в ньому було таке, що змусило вас впасти в його обійми і сказати йому «Так»? Напишіть список з 100 пунктів, перераховуючи якості, які вам подобалися в ньому. Виберіть з цього списку 5 і подумайте, куди вони поділися? Вам раніше подобалася його рішучість, що ж з нею сталося зараз? Може, у нього немає простору, щоб її проявити? Подумайте, як ви можете допомогти йому? Наприклад, брати менше відповідальності на себе, просити його про допомогу. Те ж саме виконайте і з рештою. При бажанні можна брати і інші 95.

Читайте також: «Ознаки закоханості у чоловіків?» 

3. Не виносьте сміття з хати

Про всі перипетії у відносинах ми звикли розповідати подругам. Але відносини змінюються, а думку подруг змінити складніше. Тому якщо довгий час він був у їхніх очах нудним, обридлим, скупим, бездушним, то вам не вдасться швидко знову зробити з нього ідеального чоловіка. 

4. Робіть акцент на його позитивні якості

Прийміть для себе таке рішення. Знаходьте хоча б по п’ять приводів для того, щоб похвалити свого чоловіка або захопитися ним. А якщо вам є за що похвалити, зробіть це. Може, він давно не чув від вас таких слів? 

5. Пограйте в незнайомку 

Уявіть, що ви — це не ви. Ви зовсім не знаєте свого чоловіка. Підійдіть до нього познайомитися, поки він в супермаркеті. Задавайте йому  питання про нього, розповідайте про себе. А може, ваше знайомство навіть переросте в щось більше? Його дружина ж не буде проти? Але пам’ятайте, що в цій грі ви повинні виглядати, як незнайомка: чужа, загадкова. Ви повинні бути одягнені не так, як зазвичай. Ви повинні говорити не так, як зазвичай. Домовтеся з ним, хто за що буде відповідати і залиште йому всю його відповідальність. Не намагайтеся допомогти або проконтролювати. Дозвольте йому проявитися і покажіть себе. Начебто ви робите все в перший раз. 

6. Відверті фантазії

Урізноманітніть секс. Саме він робить відносини пікантними. І з нього може початися комплексне переродження вашої любові до чоловіка. Зізнайтеся в тому, чого давно хотіли. Він може здивуватися і почне активно надолужувати згаяне.

7. Спробуйте роз’їхатися на час

Без сварок і скандалів, просто придумайте привід тиждень пожити у батьків. Добре, якщо у вас якраз намітилося відрядження. Під час своєї відсутності намагайтеся менше розмовляти по телефону і скайпу, спробуйте нове спілкування — друковане. Через нього ви відвертіше зможете висловитися. Напишіть йому, як би вам хотілося, щоб він вас зустрів. Скажіть, що хочете його. Виведіть його на відверті розмови, адже на відстані і в формі тексту це зробити простіше. 

8. Поставте себе на його місце

Ви побачите заховані від ваших очей мотиви. Побачите, який він кмітливий і розумний, хоча на перший погляд його поведінка здається безглуздою. Вчіться у нього. Просіть розповісти вам те, що він знає. Цікавтеся його поведінкою. Ви побачите, як багато може бути приховано від вас за його щоденними рутинними діями.

9. Змініться самі

Пройшла любов, але ж це не тільки тому, що змінився він. Ви теж змінилися. Подумайте, може, вам просто стало нудно самій з собою? Адже для жінки в стосунках головне не чоловікові подобатися, а собі!

Змініть стиль в одязі, поведінку, придумайте собі нові захоплення — розважте себе і подивіться на те, як це вплине на вашого чоловіка. Зміниться і він.

Читайте також: «Як змусити чоловіка ревнувати?»

10. Влаштовуйте побачення

У новому образі, чому б не почати заново зустрічатися? Запросіть його на романтичне побачення: без дітей і без обговорення меню на завтра. Тільки романтика, тільки ви вдвох.

11. Звертайте увагу на дрібниці

Це ті приємні дрібниці, які зазвичай важать більше, ніж оберемки квітів або кільця з діамантами. Записочки в кишенях, милі повідомлення, записки на дзеркалі або сніданок у вигляді сердечка. Поверніть все це.

Нехай це знову почнеться з вас, а потім і чоловік підтягнеться. Можливо, якщо він згадає, як романтично він поводився раніше, ви згадайте, як сильно його полюбили тоді.

Іноді все це просто варто «взяти і зробити», навіть якщо відразу ніяких почуттів у вас не з’являється. Кажуть, що апетит приходить під час їжі. Якщо ж нічого не зміниться, нічого не затьохкає, то тоді варто детальніше подумати, чи варто вам бути разом.

Вам також буде цікаво

Обговорення