/ / Яка білизна подобається чоловікам?

Яка білизна подобається чоловікам?

Яка нижня білизна подобається чоловікам? Чи їм дійсно подобається все мережевне?

Нижня білизна на жінці сприймається чоловіками як подарункова упаковка, тому її колір і фасон, безсумнівно, має важливе значення. Зустрівши на вулиці привабливу дівчину, у чоловіка виникають фантазії про те, яку ж нижню білизну заховано під одягом. За білизною чоловіки вгадують темперамент жінки, адже підібрана дівчиною білизна може багато що сказати про її вподобання в сексуальному житті. Тому їм зовсім не байдуже, що одягнено на дівчині. Правильно підібрати комплект — це все одно, що дізнатися один із секретів, як сподобатися чоловікові.

Вибираємо колір

  1. Червоний колір. За проведеними опитуваннями з’ясувалося, що більша частина чоловіків віддає перевагу червоному кольору жіночої білизни. Червоний колір — емблема пристрасті, тому дівчина, яка віддала перевагу червоній білизні, — натура пристрасна і зухвала. Чоловіки сприймають цей відтінок на підсвідомому рівні як колір енергії та вогню. Відповідно, очікують, що жінка в червоній білизні буде в ліжку просто шаленою, тому тримайте планку.
  2. Чорний колір. Чорний колір теж не здає своїх позицій, якщо речі мереживні або прозорі. Чорний асоціюється з деякою романтичністю і спокусою. Чоловіки вважають, що жінки, які носять чорне, мають великі амбіції. Проте, як вже говорилось, чорна білизна має бути з мереживом чи напівпрозорою. Прості фасони рідко коли приваблюють чоловіків.
  3. Білий колір. Багатьом чоловікам дуже подобається біла білизна. Адже дівчина у такій світлій білизні виглядає чистою, невинною, а чоловіків це дуже збуджує. Але речі такого кольору повинні бути ідеально білими, ідеально чистими, і не мати будь-яких інших тонів. На засмаглій шкірі білий колір виглядає особливо розкішно.
  4. Тілесний колір. Ви будете здивовані, але тілесний колір також до вподоби чоловікам. Здається, що цей колір «ніякий» і жінки точно б не назвали його привабливим і сексуальним, а от чоловікам подобається. Можливо, він приваблює їх тим, що зливається з кольором шкіри і здається, що на жінці нічого немає. Проте, не варто забувати про фасон і текстуру тканини — вони не мають бути простими!

Які кольори не подобаються чоловікам

Білизна рожевого та блакитного кольору абсолютно не зацікавлює чоловіків, виняток становлять любителі цих відтінків. Зазвичай, вони думають про дівчат, які носять рожеве як про закомплексованих, сором’язливих і замкнутих.

Перейдімо до тканини 

Відносно тканини, з якої виготовлено нижню жіночу білизну, то чоловікам подобається шовк і атлас, віскоза і шифон, які мають здатність вигідно підкреслювати колір. 

Бавовняні тканини чоловіки вважають занадто нудними і домашніми. Тканина повинна бути приємною на дотик для чоловічих рук.

Проте не можна не згадати, що доволі великій кількості чоловіків подобається прості тканини. Їх збуджує простота та невинність жінки, вдягненої в таку білизну.

Шортики або стрінги?

Особлива пристрасть багатьох чоловіків віддана шортикам з мереживом, а деякі віддають перевагу мініатюрним стрінгам. Загалом, чоловічі думки щодо моделей нижньої білизни для жінок мають розбіжності. Одні чоловіки віддають перевагу спортивній безшовній білизні, іншим подобаються намудровані фасони. Особливо привабливі для чоловіків всілякі завʼязочки, бантики, рюші і, звичайно ж, панчохи.

Чоловікам дуже подобається у всьому різноманітність. Тому необхідно частіше робити експерименти з кольорами, тканинами і фасонами. Якщо дівчина постійно змінює кольори та моделі, то вона завжди залишиться цікавою. Та й самій жінці при зміні різних образів вдається змінюватися в поведінці і настрої.

Переймаючись питанням про те, яка ж нижня білизна подобається чоловікам, слід пам’ятати, що навіть найкрасивіша і найспокусливіша білизна, яка створює дискомфорт, — не стане прикрасою. При підборі необхідно орієнтуватися на природність і зручність. І найважливіше, пам’ятати, що білизну потрібно не тільки вміти красиво носити, а й елегантно знімати.

Вам також буде цікаво

Обговорення