/ / Як спокусити чоловіка?

Як спокусити чоловіка?

Як бути спокусливою для чоловіків? Чи можна цьому навчитися? Чи це має бути від природи? 

Мистецтво зваблювання чоловіків відоме ще з давніх часів. У кожній культурі жінок, які займалися цим професійно, називали по-різному — гейші, куртизанки, сирени. Оволодіти мистецтвом, за допомогою якого можна спокусити будь-якого чоловіка, дуже складно, тому що це постійне балансування на грані розкутості і вульгарності, стервозності та хитрості, витривалості і слабкості. 

Для того, щоб спокусити чоловіка треба докладати особливих зусиль, не кожна жінка здатна змусити чоловіка постійно думати про себе — це і є справжнє спокушання. 

Рекомендації, що допоможуть правильно спокушати

  • Зовнішність

Чоловікам подобаються доглянуті, гарно вбрані жінки, що приємно пахнуть. Ваш образ повинен бути ідеальним аж до найдрібніших деталей. Макіяж — ваш козир. Мова не йде про те, що ви повинні використовувати всю косметику, яка тільки є у вас. Однак дуже важливо, щоб ваше обличчя постійно виглядало свіжим. Природний, свіжий вигляд вже виглядає спокусливо. Манікюр та педикюр теж не остання річ. Багато чоловіків, дивлячись на жіночі руки, роблять висновок про їх витонченість. Ніжні, чуттві жіночі ручки дуже приваблюють чоловіків. Не останню роль відіграють  парфуми. Підбирайте його так, щоб він подобався не тільки вам, а й оточуючим. Завжди чистий та охайний одяг — запорука успішного спокушання чоловіка. Рівна спина — ознака щасливої і вольової жінки, тому навіть коли ви сідаєте на м’який диван тримайте спину рівно.

  • Одяг

У вашому гардеробі повинен бути присутнім певний стиль, і зовсім не обов’язково одягатися в дорогих бутиках. Найголовніше, щоб ваш образ був продуманий до найменших деталей. Переважати повинні спідниці, а не брюки. Адже спідниці носять виключно жінки, то чому ж не скористатися цим і зайвий раз не підкреслити свою жіночність. При цьому від довжини спідниці ефективність зваблювання не залежить.

Не соромтеся свого тіла, і при будь-якому вдалому випадку ви повинні демонструвати його переваги. Звичайно ж, ця демонстрація повинна бути обмежена розумними рамками. Зовсім не обов’язково постійно одягати коротку спідницю або плаття з величезним вирізом на спині. Краще підійде спідниця до коліна, але з розрізом на ніжці.

  • Жіночність і природність

З давніх-давен так повелося, що довге жіноче волосся є найяскравішим показником жіночності. Якщо ви володарка розкішної довгої коси, то проблем зі спокушанням чоловіків у вас не повинно бути. Зачіски «під хлопчика» відлякують чоловіків. Але тут, звісно, дуже важливо, якої якості волосся, наскільки воно доглянуте. Чоловікам не особливо важливе саме волосся. Важливіше зовнішність в цілому.

Однак бути жіночною тільки для якогось одного чоловіка недостатньо, ваша чуттєвість і жіночність повинні бути життєвим кредо. Спокусити чоловіка недостатньо, його ще треба й утримати, для цього ви повинні залишатися бажаною та інтригуючою постійно, а не тільки на один вечір.

Читайте також: «Ознаки закоханості у чоловіків.»

  • Ініціативність

Жінка просто зобов’язана проявляти ініціативу, якщо вона хоче спокусити чоловіка. Поважаючий себе чоловік ніколи не стане квапити події, що стосуються розвитку відносин. Однак досвідчена спокусниця повинна вчасно подати сигнал чоловікові про те, що відносини можна розвивати далі. Посміхніться чоловікові або підморгніть йому, таким чином, ви дасте зрозуміти, що відкриті для відносин. Злегка доторкніться до його руки, наче випадково. Подібний жест дасть йому зрозуміти, що ви хочете відчути його дотик. Чоловіки досить-таки погано вміють вгадувати бажання жінок, тому досвідчена спокусниця повинна сама йому допомагати в цьому.

Вам також буде цікаво

Обговорення