/ / Хто зраджує частіше? Чоловіки чи жінки?

Хто зраджує частіше? Чоловіки чи жінки?

Хто ж все-таки зраджує більше? Чоловіки давно вже себе заплямували такими гріхами, а от жінки часто зраджують?

Про полігамію чоловіків ходять легенди. Вважається, що представники сильної статі відчувають потребу в численних зв’язках, в той час як жінки не потребують значної кількості статевих партнерів. До недавніх пір так воно і було. Статистика свідчить, що чоловіки дійсно зраджують частіше, ніж жінки. Але часи змінюються і різниця в процентному співвідношенні стрімко скорочується.

Встановлено, що статистика чоловічих зрад більше в середньому на 10%, хоча ще десятиліття тому ця цифра була вдвічі вищою. Жінки стають все більш незалежними і переймають чоловічу поведінку. Якщо раніше зв’язок на стороні був предметом засудження і обурення, то сьогодні особисте життя жінки знаходиться в її руках. Представниці слабкої статі, приречені в минулому столітті все життя провести з одним єдиним чоловіком, сьогодні прагнуть статевої різноманітності.

Читайте також: «Ознаки закоханості у чоловіків.»

Статистика свідчить, що по відношенню до фізичних контактів досягли успіху чоловіки. Але що стосується сексуальних експериментів, то тут жінкам немає рівних. Їх еротичні фантазії куди різноманітніші і сміливіші. Подумки жінки готові віддатися хоч першому зустрічному, а то і кільком чоловікам одразу. Проте мораль і виховання все-таки стримують представниць прекрасної статі. Але чи надовго?

На думку психологів, якщо цінність сім’ї та моногамних відносин продовжуватиме знижуватися, то в найближчому майбутньому жінки не тільки наздоженуть за кількістю зрад чоловіків, але й переженуть. Статистика свідчить, що жінки стають більш розкутими у відносинах. Жінка, не готова відмовитися від кількох партнерів на користь одного, вважатиме за краще залишитися незаміжньою, ніж усвідомлено обманювати свого чоловіка.  

Природа зради в розумінні чоловіків і жінок відрізняється. Жінка швидше відправиться «наліво» з метою помститися, ніж задовольнити свої фізіологічні потреби. Чоловік же відноситься до сторонніх зв’язків простіше: якщо є бажання і можливість, навіщо відмовлятися? І якщо причини, які спонукають сторони зраджувати, різні, то оцінка того, що сталося, у чоловіків і жінок схожа. Зізнаватися в зраді вважають дурним вчинком обидві сторони. Понад 80% опитаних обох статей заявляють, що ніколи не зізнаються в зраді своїй другій половині.

Читайте також: «Як змусити чоловіка ревнувати?»

Статистика стверджує, що жінки частіше зраджують, якщо зрадили їх. Причому тиха і абсолютно непримітна жінка, що досі не мала особливої популярністю у чоловіків, охоплена бажанням помститися, знаходить партнера в рекордні терміни. Чоловіки нерідко засуджують представниць слабкої статі, які йдуть на зраду заради помсти. Але при цьому вони не розуміють, що такий зв’язок приносить жінкам не менше задоволення, ніж випадковий секс для чоловіків.

Ще одна важлива відмінність між чоловічими і жіночими зрадами: чоловіки, зраджуючи частіше, хоча йдуть із сім’ї значно рідше, в той час як жінка, наважившись на зраду, швидше залишить свого чоловіка. Представники сильної статі прагнуть урізноманітнити своє статеве життя за допомогою зрад, в той час як слабка половина людства намагається її вдосконалити.

Вам також буде цікаво

Обговорення