/ / В скільки років дівчата хочуть сексу?

В скільки років дівчата хочуть сексу?

Коли у дівчини виникає сексуальне бажання? Чи може бути так, що дівчина в 11 років вже хоче?

Питання про секс дуже актуальні зараз. Адже діти (підлітки) дуже швидко дозрівають і починають цікавитися сексом ледь не з 10 років. Напевно, всі знають, що дівчатка дозрівають швидше, тому сексом вони можуть займатися і в 13-14 років. Але чи потрібно це? В скільки років можна займатись сексом? Все це дуже важливі питання, які потрібно з'ясувати якомога раніше, щоб не допустити помилок.

Ранній секс може дуже негативно вплинути на все подальше статеве життя. Тому до цього питання потрібно підходити з дуже великою обережністю, адже, в першу чергу, це стосується вашого здоровʼя.

З якого ж віку дівчата починають хотіти сексу?

Неможливо однозначно відповісти на це запитання, адже кожна людина, дівчина, індивідуальна. Хтось хоче сексу вже в 11–12 років, а комусь і у 18 не хочеться. Але більшість дівчат стверджують, що початок сексуального бажання припадає на 12-річний вік. Тобто, у 12 років дівчатка вже осмислено бажають сексу. Дехто починає займатися мастурбацією, а дехто навіть вступає в статеві відносини. Вирішувати, звісно, потрібно самій дівчині, зваживши всі «за» та «проти». Якщо ж ви ще дуже юна, то краще порадьтеся з близькою вам людиною на цю тему. Це може бути мама або ж людина, якій ви довіряєте і знаєте, що вона бажає вам тільки добра.

Якщо ж ви все-таки вирішили зайнятися сексом, то не забудьте про контрацептиви. Це захистить вас від небажаної вагітності та від захворювань, що передаються статевим шляхом. В такому ранньому віці єдиним контрацептивом буде презерватив, адже протизаплідні пігулки пити не можна.

Що говорять лікарі?

Лікарі одностайно стверджують, що займатися сексом потрібно не раніше 15-ти років. Краще, коли перший статевий досвід дівчата й хлопці отримають у віці 16-18 років. Саме у такому віці молоді люди дозрівають до сексу як фізіологічно, так і емоційно, що безперечно дуже важливо.

Якщо ж дівчині вже 18–19 років, а вона все ще не хоче сексу, то варто звернутись до лікаря, тому що можуть бути наявні певні проблеми зі здоровʼям. Адже відсутність сексу вже в такому віці негативно впливає на фізичне та психологічне здоровʼя.

Дізнайся, як зайнятись сексом перший раз, аби все пройшло добре і запам'яталось на все життя.

Вам також буде цікаво

Обговорення