/ / Чи можна завагітніти, якщо не кінчив?

Чи можна завагітніти, якщо не кінчив?

Ми з хлопцем використовуємо перерваний статевий акт, як засіб контрацепції. Чи можна завагітніти, якщо хлопець не «кінчив» в середину?

Багато сучасної молоді серед методів запобігання вагітності віддають перевагу перерваному статевому акту. Але чи ефективний він? Чи існує загроза завагітніти, не кінчаючи?

У разі перерваного статевого акту ефективність захисту становить всього 70 відсотків. Це мізерно мало. Якщо ви дійсно хочете захиститися від небажаної вагітності, а не просто відкладаєте її на найближчий час, краще віддати перевагу іншому способу, тому що не кінчаючи в середину, завагітніти можна.

Розберімося, чому ж так велика можливість завагітніти не кінчаючи, якщо здається, що все повинно бути безпечно.

Багатьом чоловікам тільки здається, що вони повністю контролюють ситуацію і відчують наближення сім’явиверження. Якщо пропустити момент, частина сперматозоїдів потрапить у піхву, а для запліднення може виявитися достатньо навіть одного рухливого сперматозоїда. Ось чому чоловік має бути максимально уважним та обережним, прислухатися до своїх відчуттів.

Читайте також: «Чи можна завагітніти від змазки?»

Для того, щоб підвищити ефективність переривання статевого акту, можна спробувати вагінальні сперміциди. Як окремий метод, вони малоефективні, але нейтралізують ті сперматозоїди, що незаплановано можуть потрапити в піхву.

Найчастіше, після статевого акту в сечівнику чоловіка можуть залишитися сперматозоїди. При повторному статевому акті вони потрапляють в піхву. Наслідки не змусять себе чекати, хоча більшість чоловіків про це не замислюється.

Ви маєте знати, що ймовірність завагітніти, не кінчаючи в середину (при перерваному статевому акті), безпосередньо залежить від фізіології чоловіка, від циклу жінки та ще від величезної кількості чинників.

Читайте також: «Чи можна завагітніти під час місячних?»

Що стосується жінки, то найбільш безпечними є дні перед менструацією і після неї. У середині циклу бажано вдатися до інших сучасних засобів контрацепції. Неможливо передбачити, якою буде швидкість і кількість сперматозоїдів у чоловіків. Це також залежить від ряду факторів.

Інша справа, якщо точно визначити дні, сприятливі для зачаття, і не займатися в них сексом. А в інші дні використовувати перерваний статевий акт. Існує спосіб обчислення таких днів у циклі жінки і його ймовірність 99%.

Але без знання днів овуляції у перерваного статевого акту низька ефективність. Найчастіше проблеми виникають у чоловіків. Перш за все, вони психологічні. Часте використання цього методу може призвести до неприємностей з еякуляцією. Чоловік починає сприймати її як щось небезпечне, загрозливе. Подібні думки призводять до формування неправильних рефлекторних зв’язків. Відбувається затримка еякуляції навіть тоді, коли така потреба відсутня. Це, в свою чергу, може призвести до виникнення захворювань передміхурової залози. Навряд чи хтось захоче ризикувати своїм здоров’ям, коли в цьому немає особливого сенсу.

Читайте також: «Коли краще вагітніти?»

Варто зазначити, що перерваний статевий акт можна використовувати, тільки визначивши дні овуляції жінки. Якщо вагітність вас лякає, то займатися коханням, використовуючи перерваний статевий акт, не варто. Не ризикуйте. Існує безліч препаратів гормональної контрацепції, використовувати які буде набагато зручніше і безпечніше для здоров’я.

Вам також буде цікаво

Обговорення