/ / Цинктерал проти випадіння волосся?

Цинктерал проти випадіння волосся?

В мене дуже випадає волосся. Ендокринолог призначила «цинктерал». Чи допомагає він, випадіння зменшується?

Проблеми випадіння волосся нерідко провокуються серйозними захворюваннями, що вимагають обов’язкового візиту до лікаря. Коли народні методи і засоби не допомагають, пора звертатися до лікарських препаратів. І дуже часто лікарі призначають саме «Цинктерал» для боротьби з цією проблемою. З назви зрозуміло, що цей препарат містить цинк. Точніше, одна таблетка містить основної речовини в перерахунку на металевий цинк 45 мг.


Цинк є одним з важливих елементів, що забезпечують на клітинному рівні нормальну життєдіяльність всього організму. Його збалансована наявність підтримує імунну систему на оптимальному рівні, що є важливою складовою для здоров’я.

Цинком формується правильний обсяг необхідних для росту волосся речовин, адже він служить потужним окислювачем жирів. В результаті таких окисно-відновних реакцій в організмі людини утворюються амінокислоти і енергія, необхідна для підтримки стабільності росту волосся, відновлення втрачених функцій власних фолікул.

Цинк зміцнює імунну систему, зменшує наслідки стресу на клітинному рівні, бореться з проявами ранньої сивини. Він впливає на процеси регенерації, сприяє синтезу кортизону.

Відгуки людей, що приймали «Цинктерал»

«Цинктерал», як і всі лікарські засоби, пройшов клінічні і лабораторні випробування, перш ніж потрапити в аптечну мережу. Однак відгуки про його дію фактично поділяються на взаємопротилежні. Багато з хворих, які пройшли курс лікування проти випадіння волосся, віддають йому перевагу і стверджують, що препарат дійсно допоміг їм. В них припинолось випадіння волосся і навіть позаростали залисини. Інша ж частина має негативні відгуки про дію препарату при проходженні лікування.

В більшості випадків, це пов’язано з факторами його побічної дії на організм. Іноді пацієнт не дотримується комплексного лікування. що призначене лікарем. Також ряд причин криється в несприйнятті організмом будь-якого компонента «Цинктералу», тому й результат, відповідно, негативний.

Якщо лікар призначив вам «Цинктерал», то неодмінно розпочинайте курс лікування. Але, якщо у вас будуть небажані побічні ефекти чи препарат навпаки почне погіршувати ситуацію з волоссям, то зверніться до лікаря знову, аби він призначив інший препарат.

Ні в якому разі не починайте приймати «Цинктерал» самостійно, без консультації лікаря. Це може призвести до негативних наслідків.

Вам також буде цікаво

Обговорення