Як ловити покемонів в Pokemon GO?

Встановив гру Pokemon GO, але не можу нічого спіймати? Спіймав тільки одного з тих яких дали на тренуванні! Де всі інші тварюки? Як їх ловити?

Для того, щоб знайти покемонів в Pokemon GO потрібно ходити. Ходити в реальному світі! Ногами! При переміщенні в реальному світі, ви будете переміщуватися і в ігровому просторі. Там вам і будуть періодично зустрічатися покемони, яких можна буде ловити за допомогою покебола.

Як ловити покемонів в Pokemon GO?

Коли ви побачите, що на карті недалеко від вас з’явився покемон, тицьніть на нього, щоб запустити режим бою. В першу чергу необхідно вимкнути AR-режим (тобто режим з увімкненою камерою). Хоч в мережі можна знайти безліч кумедних фото з цим режимом, він менш зручний, до того ж швидко використовує ресурс батареї смартфона.

В режимі лову покемона (покемон перед вами, знизу підскакує покетбол) утримуючи палець на покеболі кидайте його в «тваринку». Важливо надати імпульс перед кидком, щоб він полетів в потрібному напрямку. Коли ви затискаєте палець на покеболі, навколо покемона з’явиться спеціальне біле кільце, а також внутрішнє кольорове кільце, яке буде збільшуватись та зменшуватись. За кольором кільця, ви зможете визначити рівень складності лову конкретного покемона:

  • Зелений — простий рівень;
  • Жовтий — середній;
  • Червоний — важкий.

Зазвичай, з червоним індикатором вам доведеться зробити чимало спроб, щоб зловити покемона.

Намагайтесь потрапити в центр внутрішнього кільця. Чим менше буде кольорове кільце в діаметрі, а також чим точніше буде кидок з попаданням всередину кільця, тим більша ймовірність отримання бонусу досвіду. З першого разу зловити покемона можливо і не вийде, але після кількох спроб — обов’язково.

Іноді істота може вирватися з покебола відразу після того, як ви її зловите. Не варто впадати у відчай, ви зможете спробувати спіймати її ще раз. Також бувають випадки, коли покемон може втекти від вас під час бою, або навіть після того, як вистрибнув з покебола. Причини і шанси подібної поведінки істот поки що залишаються невідомими.

Намагайтеся ловити покемонів, яких ви ще не бачили. Це принесе 500 досвіду персонажу, а також додаткові очки під час проведення вдалих кидків. Варто відзначити, що покемони мешкають в абсолютно різних місцях вашого міста, селища або інших населених пунктів.

Розташування покемонів залежить від часу доби, ландшафту та інших умов. Наприклад, в парках і зонах, з густою рослинністю, частіше зустрічатимуться лісові істоти (метелики, рослини, черви…), а в місті — відповідні місцевості види (щури, примари, птахи…).

Важливо відзначити, що в малонаселених місцях зустрічається менше істот. У людних місцях, навпаки — кількість покемонів буде значно більше звичайного, тому в першу чергу потрібно відвідувати торгові центри, великі магазини та інші місця з великим скупченням людей.

У правому нижньому кутку інтерфейсу гри, є меню відстеження. У ньому ви зможете побачити, як далеко від вас розташовується той чи інший покемон. Відображатися вони повністю не будуть, ви побачите тільки їх силует (якщо поруч знаходяться покемони, яких ви вже ловили, то вони будуть відображатися повністю).Як ловити покемонів в Pokemon GO?

Відкрийте модуль, натисніть на бажану істоту і спробуйте походити в реальному світі, відстежуючи кількість слідів. Три лапки на індикаторі означають, що істота далеко, а одна — близько. Гравці з’ясували, то кожен слід приблизно дорівнює 40 метрам. Коли ви будете поряд з покемоном, він відразу ж видасть себе і ви зможете перейти до його затримання.

Після досягнення 12 рівня ви отримаєте Great Pokeboll. Він дозволяє ловити рідкісних істот з більшою ймовірністю. На 20 рівні гра дасть вам ще більше потужний покебол Ultra Pokeboll, яким можна буде ловити найсильніших істот.

AnsWiki
Додати коментар